Pilota puf de gasca PPG1 200×230 cm
288 lei
Evaluat la 4.83 din 5 pe baza a 12 evaluari ale clientilor
(12 recenzii clienti)
Achizitioneaza produse de inca 300 lei si beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT!
Cod Produs:
PPG1
Categorii: Black Friday, HoReCa, Lenjerii de pat bumbac, Pilote HoReCa, Pilote premium iarna, Pilote puf de gasca, Pilote/Perne
Pilota 100% puf de gasca PPG1 200×230 cm, alba, este un produs premium, de foarte buna calitate. Pilota este un accesoriu esential cand vine vorba despre un somn de calitate. Pilota 100% puf de gasca este usoara, pufoasa, confortabila si nu in ultimul rand calduroasa! Mai mult, umplutura interioara, ce are o compozitie exclusiv din puf de gasca, face ca pilota sa fie moale si pufoasa, sa permita o aerisire buna a lenjeriei patului, asa ca nu te vei trezi transpirat si obosit dimineata, iar temperatura corpului va fi mentinuta la nivel normal, relaxarea fiind garantata.
Numar piese |
1 |
---|---|
Dimensiune |
200×230 cm |
Culoare |
Alb, Desen discret lebede |
Invelis exterior |
100% Bumbac |
- Livrare 18 lei oriunde in Romania
- Livrare GRATUITA la comenzi peste 300 lei
-
COMANDA TELEFONIC LA 0769.096.096
de luni pana vineri intre 9:00-18:00 - Plata la livrare sau online cu cardul
- Plata in 3 rate fara dobanda
Descriere Pilota puf de gasca PPG1 200×230 cm
Pilota puf de gasca PPG1 200×230 cm este un produs premium, de foarte buna calitate. Pilota este un accesoriu esential cand vine vorba despre un somn de calitate. Pilota puf de gasca este usoara, pufoasa, confortabila si nu in ultimul rand calduroasa! Mai mult, umplutura interioara, face ca pilota sa fie moale si pufoasa, sa permita o aerisire buna a lenjeriei patului, asa ca nu te vei trezi transpirat si obosit dimineata, iar temperatura corpului va fi mentinuta la nivel normal, relaxarea fiind garantata.
Pilota este casetata pe toata suprafata. Invelisul pilotei este un material special ce nu permite iesirea continutului. Umplutura este spalata si tratata anti-acarieni la temperatura inalta si nu prezinta miros.
Are dimensiuni de 200×230 cm, fiind deci un model dublu, potrivit pentru patul dormitor. De asemenea, greutatea de 3300 de grame o face mult superioara unei plapume, care este mai grea, de obicei cade jos si e greu de tras peste corp. Iar daca vrei sa cumperi produsul pentru a-l face cadou cuiva drag, te va incanta sa descoperi ca e ambalat intr-o husa frumoasa.
Compozitie material
- Umplutura: 80% din puf de gasca si 20% puf siliconizat
- Compozitia invelisului: 100% bumbac
- Garantam calitatea foarte buna a acestui produs!
Dimensiuni
-
Dimensiunea pilotei este 200×230 cm dar poate sa difere cu +/-3%
Intretinere
- Nu se spala
- Nu se calca
Nota
Datorita luminii la care sunt expuse produsele în timpul fotografierii, din cauza blitz-ului camerei de fotografiat, a luminii din jur sau a culorilor materialelor din jur, produsele pot căpăta nuanțe diferite. De asemenea, nuanțele pot diferi de la un calculator la altul.
Calitate garantata
Garantam ca acest produs este original și compania este autorizata sa comercializeze acest produs.
Numar piese |
1 |
---|---|
Dimensiune |
200×230 cm |
Culoare |
Alb, Desen discret lebede |
Invelis exterior |
100% Bumbac |
4.8
Evaluat la 4.8 stele din 5
12 reviews
Evaluat la 5 stele din 5
10
Evaluat la 4 stele din 5
2
Evaluat la 3 stele din 5
0
Evaluat la 2 stele din 5
0
Evaluat la 1 stele din 5
0
12 recenzii pentru Pilota puf de gasca PPG1 200×230 cm
Elimina filtreleNumai clienti autentificati care au cumparat acest produs pot scrie o recenzie.
PRODUSE SIMILARE
Pilota lana iarna damasc PLD2 180×215
Evaluat la 5.00 stele din 5
196 lei
Pilota lana iarna damasc PLD2 180x215https://www.conforter.ro/pilota-lana-iarna-damasc-pld2-180x215/https://www.conforter.ro/wp-content/uploads/2019/11/pilota-lana-alb-2.jpg
Lana de oaie este o fibra naturala izolanta,ignifuga si antibacteriana, utilizata de mii de ani. O pilota din lana de oaie este usoara si ofera o caldura sanatoasa gratie proprietătilor naturale ale lanii care transfera umiditatea spre exteriorul asternutului dumneavoastra si mentine o temperatura constanta la interior. Lana este o fibra naturala vie si actioneaza ca o a doua piele, lasand sa respire corpul. Aceasta va ofera un somn placut si un confort sporit.
Pilota bambus iarna PPB3 140×215 cm
Fibra de bambus este considerata fibra minune a naturii, antibacteriana, non-alergenica, ecologica, ce ofera respiratie excelenta si are un grad mare de absortie a umiditatii.Calitatea de a fi respirabila si de reglare a temperaturii o recomanda pentru utilizarea pe tot parcursul anului.Alternativa perfecta la pilote cu pene pentru cei cu alergii sau sensibilitati.Bambusul este considerat ecologic datorită cresterii sale regenerabile, deci este mai bun pentru mediu si linistea ta sufleteascaInvelisul din damasc, bumbac 100% este rezistent si confortabil in orice anotimp.
Perna Relano Memory – Magniflex
Pernă din 100% spumă cu memorie potrivită pentru toate pozițiile de dormit.
Spuma cu memorie reacționează la greutate și la caldură, asigurând o poziție corectă a capului și a gâtului. Înlătură tensiunea și reduce mișcarea din timpul somnului. Husa cu fermoar din material textil de calitate superioară conferă o senzație plăcută de moale, și prospețime pe timpul verii și căldură pe timpul iernii.
Spuma cu memorie este un material extrem de elastic, o invenție NASA, care reacționează la greutate și căldură luând perfect forma corpului. Acest lucru vă permite să vă relaxați și limitează cu până la 80% întoarcerile din timpul somnului, contribuind la obținerea unui somn confortabil.
Pilota 4 anotimpuri P4A3 140×215 cm
128 lei
Pilota 4 anotimpuri P4A3 140x215 cmhttps://www.conforter.ro/pilota-4-anotimpuri-p4a3-140x215-cm/https://www.conforter.ro/wp-content/uploads/2018/12/pilota-antialergica-4-anotimpuri-p4a2-2.jpg
Pilota este un accesoriu esential cand vine vorba despre un somn de calitate. Pilota 4 anotimpuri este usoara, pufoasa, confortabila si nu in ultimul rand calduroasa! Pilota este casetata pe toata suprafata. Invelisul pilotei este un material special ce nu permite iesirea continutului. Datorita materialului pufos, moale, catifelat si placut la atingere, pilota matlasata ofera o senzatie placuta de caldura.
Pilota microfibra-iarnă PMI1 200×215
105 lei
Pilota microfibra-iarnă PMI1 200x215https://www.conforter.ro/pilota-microfibra-iarna-pmi1-200x215/https://www.conforter.ro/wp-content/uploads/2019/10/pilota-microfibra-iarna-e1555362272249.jpg
Pilota matlasata microfibra-iarnă PMI1 200x215 cm este o pilota pufoasa si catifelata, ideala pentru zilele friguroase de iarna, sau poate fi o pilota de primavara care ofera caldura moderata si previne transpiratia. Aceasta pilota matlasata are fetele din microfibra si umplutura din puf siliconizat antialergic, pentru confort maxim.
Alexandra Chis –
Usoara si calduroasa, exact cum scrie in descriere. Multumesc Conforter.
Iulia Fifor –
Incredibil produs, calitate maxima la un pret foarte bun! Bravo, continuati tot asa!
Iulia Albu –
calitate ireplosabila din punct de vedere calitate pret este de nota 10. recomand cu incredere
Carmen –
O pilota foarte buna. Călduroasă, cum te acoperi cu ea, te încălzești aproape instantaneu, nu este voluminoasa, nici grea (puf 100%). Este alba, ca în fotografii, bine sigilata, nu iese puful din ea.
Verified owner Stefanov (proprietar verificat) –
Am primit pilotele foarte repede. Ele sunt ok. As fi vrut un puf mai moale. Probabil si puful ii de mai multe feluri, ceea ce eu nu am stiut. Dar sunt ok. Multumesc!
Claudia Cristina –
Super calitate. Am fost sceptica ținând cont de preț, foarte ieftina, însă sunt foarte mulțumită de calitatea materialului și ptr faptul ca este foarte calduroasa
Luminita-carmen –
Azi le-am primit ..am luat doua…sunt asa cum mi-am dorit…foarte bune si la calitate si pret…multumesc pt.seriozitate si promptitudine…
Verified owner CARBUNARU Ella (proprietar verificat) –
Usoara si calduroasa, materialul este de buna calitate, recomand
Cristian mateica –
Calitate mai buna decat ma asteptam, recomand!
Adelina –
Sunt foarte multumita de aceasta pilota, este foarte usoara si foarte calduroasa. Recomand!
Verified owner Delia Adriana! (proprietar verificat) –
Bună, am achizitionat, și eu aceasta pilota de iarna, este minunata, exact ca în poza. Sunt foarte mulțumita, calitate, confort și Recomand cu încredere! 👍 💯 😊
Mary –
Recomand aceasta pilota. Calduroasa, usoara si la un pret bun.